Zbytečně nevstávejte
Znáte to také? Relaxujete na gauči, v houpací síti nebo u bazénu. Najednou někdo zazvoní u brány či dveří, které se vám zdají v tu chvíli strašně daleko.

Musíte vstát a dojít k nim, abyste zjistili, kdo vám přerušil vaší relaxační chvilku. No a teď to nemilé překvapení, když zjistíte, že je tam někdo nezvaný – někdo, kdo vám chce něco nabízet, nebo soused, který si přišel poklábosit, v horším případě postěžovat.

S tímto určitě měli zkušenosti naši produktoví manažeři, když přivedli na svět výrobek ABB Welcome, s kterým se výše uvedené situace dají zvládnout stisknutím jednoho tlačítka, promluvením si s obrazovkou namontovanou na zdi či zabudovanou ve vašem chytrém zařízení.

Princip je strašně jednoduchý, někdo vám zazvoní na zvonek u dveří a díky přístrojům ABB Welcome, můžete s dotyčným komunikovat, aniž byste museli hnout brvou. Díky zabudovaným kamerám ho mužete dokonce i vidět a zjistit, zda je to vítaný host, či nikoliv. Podle toho serozhodnete, jestli ho pustíte za dveře, či mu „zabouchnete“ před nosem, resp. necháte dveře zavřené.

Samozřejmě někdy můžou být překvapení i příjemná. Například vidět, že na vás za dveřmi čeká kolegyně či kolega, kteří si chtějí jít s vámi zaběhat, muže být naopak velkou motivací se z gauče skulit a jít pro sebe něco udělat.

A co takhle když nebudete doma a někdo vám zvoní u dveří? Nevadí, díky dnešním chytrým technologiím můžete příchozího vidět ve svém telefonu či tabletu. Můžete s ním poklábosit a třeba mu říct, ať jde dál, připraví večeři, poklidí, vyvenčí psa … udělá si pohodlí.

A jak je na tom přístroj s pamětí? To si lehce ověříte třeba po návratu z dovolené, kdy si můžete přehrát záznamy zmeškaných návštěvníků jako na záznamníku.

Jak vidno ABB Welcome je určitě výborný pomocník do každé moderní domácnosti.


S ABB-Welcome, moderním vstupním systémem můžete ovládat vchod vašeho domu pomocí dotykové obrazovky, odemykat a zamykat dveře díky elektronického zámku, ovládat světlo u vchodu, vidět pomocí kamery, kdo je u vchodu/za dveřmi. Pomocí aplikace pro smartphony můžete tyto úkony provádět i přes telefon.

546

Zdroj

Z webu „abb-conversations.com“

One thought on “Zbytečně nevstávejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.